wyniki - 4 Pory Roku

XIII cykl 4 Pory Roku - Jesień z Szachami

W sobotę, 14. października 2017 roku rozegrano ostatni turniej XIII edycji 4 Pory Roku - Jesień z Szachami. W grupie OPEN zwyciężył mistrz międzynarodowy Nikolai Aliavdin (Stowarzyszenie AS Płock), a w grupie Młode Talenty najlepszy był Paweł Hamkało (Pałac Młodzieży Szczecin).

W klasyfikacji generalnej po czterech turniejach zwyciężyli: OPEN - Adam Czuchnicki (Pałac Młodzieży Szczecin), Młode Talenty - Maciej Bobik (KSz Gryf Szczecin). Puchary dla zwycięzców i medale dla najlepszych w dodatkowych kategoriach ufundowała Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólny Dom". Również dzięki gościnności Spółdzielni Mieszkaniowej mogliśmy po raz kolejny rozegrać cykl w Domu Kultury "Wspólny Dom" za co serdecznie dziękujemy.

Turniej Jesień z Szachami OPEN został objęty mecenatem firmy SIEMASZKO Zakład Budowlany http://siemaszko.pl/ Dzięki temu pula nagród finansowych wyniosła 3000,00 zł.

XIII cykl 4 Pory Roku - Lato z Szachami

Cykl turniejów 4 Pory Roku powrócił po wakacjach i 9. września rozegrano turnieje "Lato z Szachami". Jak zwykle rywalizacja była zacięta, a zwycięsko wyszli z niej: Miłosz Bury (Szczecin) w grupie Młode Talenty oraz Adam Czuchnicki (Pałac Młodzieży Szczecin) w grupie OPEN.

XIII cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami

W sobotę 22. kwietnia 2017 rozegrano drugi turniej XIII cyklu 4 Pory Roku - Wiosnę z Szachami. Zwyciężyli reprezentanci Pałacu Młodzieży Szczecin: Adam Czuchnicki w turnieju OPEN oraz Stanisław Lipiński w turnieju MŁODE TALENTY.

XIII cykl 4 Pory Roku - Zima z Szachami 2017

5. marca w Domu Kultury "Wspólny Dom" zaingurowano XIII edycję cyklu 4 Pory Roku. W turnieju OPEN zwyciężył Wojciech Śmieszek (MUKS Stoczek 45 Białystok), a w grupie Młode Talenty najlepszy okazał się Maciej Bobik (KSz Gryf Szczecin).

4 Pory Roku - Jesień z Szachami 2016

Za nami XII edycja turniejów z cyklu 4 Pory Roku, którą zakończyły turnieje pod tytułem Jesień z Szachami rozegrane w dniach 10-11. grudnia 2016 r. W klasyfikacjach generalnych zwyciężyli:

• OPEN - mistrz międzynarodowy Nikolai Aliavdin (Hetman Myślibórz)
  • Juniorzy - Jan Gregorz (KSz Gryf Szczecin)
  • Młode Talenty - Maximilian Kroener (Berlin)

Natomiast w turniejach Jesień z Szachami wygrali:

• OPEN - mistrz międzynarodowy Nikolai Aliavdin (Hetman Myślibórz)
  • Juniorzy - Wojciech Śmieszek (MUKS Stoczek 45 Białystok)
  • Młode Talenty - Paweł Hamkało (Pałac Młodzieży Szczecin)

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nasze turnieje organizacyjnie i finansowo, w szczególności:

Zapraszamy na kolejny cykl 4 Pory Roku 2017. Komunikaty i informacje będą dostępne na naszej stronie i na profilu FB KSz Gryf Szczecin.